O żłobku

„Zaczarowane motylki” to miejsce stworzone z miłości do dziecka i pragnienia stworzenia pogodnej, bezpiecznej przystani, w której każdy maluch będzie otoczony opieką.
Powstanie żłobka w latach 2013-2014 dotowano ze środków Unii Europejskiej, będących w dyspozycji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w ramach Działania 1.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Źródłem ogromnej satysfakcji jest dla nas wyróżnienie jako Dobra Praktyka w wykorzystaniu środków unijnych. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, przyznając ten zaszczytny tytuł, wyróżniło wysoką jakość opieki, duże zainteresowanie rodziców oraz jasne i przejrzyste reguły współpracy.
Otrzymaliśmy także tytuł Orłów Edukacji 2019 w ogólnopolskim konkursie jakości opartym o oceny internetowe.

Mamy świadomość, że pobyt dzieci w „Zaczarowanych motylkach” to ważny element ich dzieciństwa oraz pierwszy krok w samodzielność. Dlatego stwarzamy im przyjazne otoczenie, w którym będą mogły odkrywać świat pod opieką wykwalifikowanej kadry. Stawiamy na bezpieczeństwo, szczególnie ważne w okresie obowiązywania szczególnej sytuacji epidemiologicznej w kraju,  i zapewnienie kameralnych warunków. Dokładamy starań, by dzieci czuły się u nas dobrze i szybko adaptowały się w grupie. Rozwój fizyczny i emocjonalny umożliwiamy też dzięki szerokiej ofercie dodatkowych zajęć, muzyce i plastyce. Z ich pomocą budujemy w maluszkach wrażliwość na piękno świata.

Zespół żłobka „Zaczarowane motylki” tworzą doświadczeni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym, psychologicznym, pełni pozytywnej energii. Cechuje ich kreatywność, odpowiedzialność, powołanie i nietuzinkowe podejście do dzieci.
Do wykonywanej pracy podchodzą z sercem i zaangażowaniem.

Zapraszamy!