O żłobku

„Zaczarowane motylki” to miejsce stworzone z miłości do dziecka i pragnienia stworzenia pogodnej, bezpiecznej przystani, w której każdy maluch będzie otoczony opieką. Powstanie żłobka dotowano ze środków Unii Europejskiej, będących w dyspozycji Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w ramach Działania 1.5 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Realizacja projektu zakończyła się w listopadzie 2014 r.

Nasza placówka od 2013 pomaga rodzicom z Warszawy w powrocie do pracy zawodowej. Źródłem ogromnej satysfakcji jest dla nas wyróżnienie jako Dobra Praktyka w wykorzystaniu środków unijnych. Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej, przyznając ten zaszczytny tytuł, wyróżniło wysoką jakość opieki, duże zainteresowanie rodziców oraz jasne i przejrzyste reguły współpracy.

Mamy świadomość, że pobyt dzieci w „Zaczarowanych motylkach” to ważny element ich dzieciństwa oraz pierwszy krok w samodzielność. Dlatego stwarzamy im przyjazne otoczenie, w którym będą mogły odkrywać świat pod opieką wykwalifikowanej kadry. Stawiamy na bezpieczeństwo i zapewnienie kameralnych warunków, aby czuły się u nas dobrze i szybko adaptowały się w grupie. Rozwój fizyczny i emocjonalny naszych dzieci umożliwiamy też dzięki szerokiej ofercie dodatkowych zajęć, muzyce i plastyce. Z ich pomocą budujemy w maluszkach wrażliwość na piękno świata.

Zespół żłobka „Zaczarowane motylki” tworzą doświadczeni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym, psychologicznym, pełni pozytywnej energii. Cechuje ich kreatywność, odpowiedzialność, powołanie i nietuzinkowe podejście do dzieci. Do wykonywanej pracy podchodzą z sercem i zaangażowaniem.
Zapraszamy!