O nas

Zaczarowane Motylki Specjaliści to projekt skupiający ekspertów z dziedziny rozwoju motoryki małej i dużej, mowy, integracji sensorycznej i psychologii. Proponujemy Państwu specjalistyczne zajęcia w salach wyposażonych w odpowiedni sprzęt i dostosowanych do zajęć.

Prowadząc żłobek i przedszkole, mamy świadomość, że wielu rodziców potrzebuje fachowej konsultacji, czy pomocy w konkretnej sferze rozwoju swojego dziecka. Taką pomoc chcemy Wam zaoferować. Pracując na co dzień z maluszkami od 6 miesiąca do 6 roku życia, mamy świadomość, że w każdym okresie życia dziecka pojawiają się różne etapy rozwoju, często zależne od indywidualnych predyspozycji.

Bardzo ważna jest obserwacja dziecka zarówno w warunkach domowych, żłobkowo-przedszkolnych, jak i w najbliższym otoczeniu. Mamy świadomość jak ważna jest profilaktyka w unikaniu nieprawidłowości rozwojowych. Często chwila rozmowy rozwiewa największe wątpliwości i pomaga w pokonywaniu najtrudniejszych barier.

Chcemy zaoferować Państwu dostęp do najskuteczniejszych zajęć wspomagających wszechstronny rozwój dziecka, prowadzonych przez rekomendowanych przez nas ekspertów.

Zapraszamy do współpracy!