O przedszkolu

„Zaczarowane motylki” to miejsce stworzone z miłości do dziecka i pasji do stworzenia pogodnej, bezpiecznej przystani, w której każde dziecko będzie otoczone właściwą opieką.

Pobyt dzieci w „Zaczarowanych motylkach” to ważny element ich dzieciństwa oraz pierwsze kroki w obszarze edukacji. Łączymy dobrą zabawę z nauką, stwarzając dzieciom przyjazne otoczenie, w którym będą mogły poznawać świat i odkrywać jego uroki.

Stawiamy na bezpieczeństwo, szczególnie ważne w okresie obowiązywania szczególnej sytuacji epidemiologicznej w kraju,  i zapewnienie kameralnych warunków, aby dzieci czuły się u nas dobrze i szybko adaptowały się do współpracy i zabawy w grupie. Potwierdzeniem zadowolenia z opieki i nauki jest tytuł Orły Edukacji 2019, przyznany nam w ogólnopolskim konkursie jakości opartym o oceny internetowe.

Kadrę przedszkola „Zaczarowane motylki” tworzą doświadczeni nauczyciele z wykształceniem pedagogicznym, psychologicznym, pełni pozytywnej energii. Cechuje ich kreatywność, odpowiedzialność, powołanie i nietuzinkowe podejście do dzieci. Do wykonywanej pracy podchodzą z sercem i zaangażowaniem.

Zapraszamy!