Drodzy rodzice! za nami pierwszy dzień funkcjonowania “Zaczarowanych Motylków” 🦋🦋🦋 po długiej przerwie i w nowym reżimie sanitarnym. Zaczynamy stopniowo, mierzymy się z nowymi wyzwaniami, jednak z pozytywnym nastawieniem i energią. Ogromnie dziękujemy Państwu za zaufanie i informacje o kolejnych powrotach. Przypominamy, że każdorazowo chcąc wrócić do korzystania z opieki, należy wcześniej się zgłosić indywidualnie i ustalić termin.

Ponieważ nie prowadzimy teraz spotkań ani nowych adaptacji, do czasu obowiązywania restrykcji w placówkach nie będzie funkcjonować biuro. Dlatego w sprawach innych niż bieżąca opieka nad dzieckiem, prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

W placówkach dostosowujemy metody pracy i stopniowo naturalnie przyzwyczajamy dzieci do pracy w grupie według zasad dystansowania społecznego. Dla tych z Państwa, których dzieci pozostają w domach, będziemy nadal proponować zabawy, eksperymenty i sposoby na spędzanie czasu. Nasi nauczyciele mają duże umiejętności, bogaty warsztat pedagogiczny i wiele pomysłów na zajęcia, które sprawdzą się w nowej rzeczywistości.

Dziękujemy Państwu za stosowanie się do zasad przyprowadzania i odbierania dzieci, oraz naszemu dostawcy cateringu Diatta.pl – Catering dietetyczny za dostosowanie się do nowych wytycznych (porcjowanie posiłków). Ważna informacja dla rodziców – ze względów bezpieczeństwa niestety nie ma możliwości odbierania posiłków na wynos.

Pozdrawiamy i do zobaczenia jutro!

#zaczarowanemotylki #będziedobrze #razemdamyradę