https://www.facebook.com/events/205733267513147/ – link do wydarzenia

 

Drodzy Rodzice! Dzięki inspiracji od jednej z mam, kilka tygodni temu zespół żłobków i przedszkoli “Zaczarowane Motylki” postanowił czynnie włączyć się w zbiórkę na leczenie Franka z SMA1 (www.siepomaga.pl/franek-surdel). Postanowiliśmy zorganizować wiosenny kiermasz dekoracji, ozdób i rękodzieła. Zamówione zostały materiały, powstały pomysły, pojawiła się energia do tworzenia pięknych rzeczy inspirowanych wiosną i świętami. Ale z powodu okoliczności, jakie nas zastały, zmieniamy jego formułę. Będzie to pierwszy kiermasz online organizowany przez “Zaczarowane Motylki”. Nie ustalamy cen za nasze propozycje.

Oto zasady udziału w kiermaszu:
1) Na wirtualnych półkach, ponumerowanych od 1 do 14 poukładane są ozdoby, dekoracje i inne ręcznie wykonane przedmioty. Opisy wystawionych przedmiotów znajdą Państwo obok zdjęć. Dokładny spis – w komentarzu.
2) Wybierając rzecz z danej półki, dokonują Państwo wpłaty dowolnej kwoty na konto zbiórki na siepomaga www.siepomaga.pl/franek-surdel i rezerwują w dwóch krokach A i B:
A. wysyłając potwierdzenie przelewu dokonanego na konto zbiórki na maila rekrutacja.zaczarowanemotylki@gmail.com (dowolna forma: zrzut ekranu, potwierdzenie wygenerowane z banku, etc.) ORAZ
B. wpisując komentarz pod zdjęciem z wybraną rzeczą
3) Regularnie, kilka razy dziennie będziemy aktualizować ofertę w oparciu o otrzymane potwierdzenia wpłat i rezerwacje w komentarzach.
4) Ponieważ obecne ograniczenia mocno wpływają na nasze życie i możliwości działania, nie ma możliwości odbioru osobistego, jak również wysyłki są mocno utrudnione. Wybrana/e rzecz/y czekają na Państwa do odbioru, kiedy tylko będzie to możliwe (tj. po zniesieniu części restrykcji odnośnie konieczności pozostawania w domach) w placówkach na Jana Kazimierzu i Radziwiu.

Kiermasz trwa do wyczerpania zapasów

Tegoroczna wiosna uczy nas szukania nowych rozwiązań. Spotkania z bliskimi i przyjaciółmi w wersji online, tak jak online pracujemy, uczymy się, szukamy wiadomości i rozrywki. A więc również nasz kiermasz i piękne upominki, jakie przygotowaliśmy, by wesprzeć Franka Surdela, będą z początku wirtualne. Pamiętajmy, że poddajemy się restrykcjom, by oddalić epidemię i aby nasze życie stopniowo wracało do normy. W kolejne święta będziemy mogli dzięki temu docenić to, co naprawdę ważne. Również Franek Surdel walczy o leczenie, by móc przez wiele lat cieszyć się dorastaniem i codziennością. Zachęcamy więc, by włączyć się do pomocy! wpłacać, udostępniać i rezerwować wirtualnie nasze prace po dokonaniu wpłat na konto zbiórki.

Wszystkie wystawione rzeczy zostały przygotowane SPECJALNIE NA KIERMASZ CHARYTATYWNY przez nauczycielki ze żłobków i przedszkoli “Zaczarowane Motylki”

 

Spis półek:
1 – podkładki filcowe
2 – wianki wiosenne (3 sztuki)
3 – stojąca ozdoba z trzema zajączkami
4 – zestaw 10 świeczek w kształcie jajek
5 – zestaw kwiatów i motyli z perełek dekoracyjnych
6 – 24 maskotki filcowe (8 kurczaczków, 8 baranków, 8 zajączków)
7 – róża
8 – 24 zestawy 6 szt. małych mydełek w ozdobnych pudełkach
9 – stojąca ozdoba drewniany zając
10 – maskotki króliki (5 szt.) i maskotki kurki (5 szt.)
11 – obraz “Tulipany”
12 – motyle drewniane (4 szt.)
13 – duże mydła zapachowe ok. 100 g / szt. (24 szt.)
14 – baranki z masy