Kadra

Właściciel “Zaczarowanych motylków”

Agnieszka Pyszka

Absolwentka filologii rosyjskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dwóch fakultetów studiów podyplomowych „Zarządzanie rozwojem firmy na rynku UE” i „Zarządzanie kompetencjami” Uniwersytetu Warszawskiego . Doświadczenie biznesowe zdobyła dzięki długoletniej współpracy z firmą konsultingowo-doradczą DGA S.A., w której była odpowiedzialna za zarządzanie projektami szkoleniowo-doradczymi, współpracy ze szkołą językową Centrum Europy, w której odpowiadała za monitorowanie procesu nauczania, wdrażanie działań metodycznych, organizację pracy zespołu metodycznego i badania jakościowe. Od 2013 roku prowadzi niepubliczne żłobki i przedszkola „Zaczarowane motylki” „Zaczarowane motylki”, zarządza projektami szkoleniowo-doradczymi, zajmuje się kompleksową ewaluacją i współpracuje z firmami szkoleniowymi w zakresie prowadzenia szkoleń z planowania projektów i myślenia strategicznego.
Prywatnie szczęśliwa mama 6 – letniej Nataszy, która była inspiracją do stworzenia niebanalnej placówki z pomysłem na pracę z maluszkami i ciepłą atmosferą. Jest osobą odpowiedzialną i otwartą, ceni sobie szczerość, bezpośredniość w budowaniu relacji i jasne zasady współpracy.

Wicedyrektor

Pani Małgorzata
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP o specjalizacji: Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią. Pracę z dziećmi rozpoczęła w 2004 roku i kontynuuje ją obecnie w stopniu nauczyciela kontraktowego. Ukończyła kurs glottodydaktyki przedszkolnej i nauczania zintegrowanego oraz kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Ponadto, wyróżnia ją znajomość znaków Makatonu, stosowanych w terapii osób z trudnościami w porozumiewaniu się. Jej zdaniem najważniejsze w pracy z dziećmi jest dostrzeganie indywidualnych cech dziecka i szanowanie jego potrzeb. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i nie zamieniłaby jej na żadną inną.
Prywatnie mama dwóch chłopców: 4-letniego Julka, który jako pierwszy trafił do „Zaczarowanych motylków” i poznał magię tego miejsca i malutkiego Franka.
Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od stycznia 2014.

Zespół

Pani Aneta
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i. M. Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalizacjach: resocjalizacyjnej, opiekuńczo-socjalnej i kryminologicznej. Dyplomowany logopeda i trener Integracji Sensorycznej I stopnia. Jej przygoda pracy z dziećmi rozpoczęła się 5 lat temu, kiedy jako studentka 2-go roku pedagogiki zaczęła pracować jako opiekunka dzieci w różnym wieku. Zajęcie to pochłonęło większość jej czasu wolnego. Najmłodszy chłopiec miał 6 m-cy i spędziła z nim prawie 4 lata. Opiekując się z nim zdobywała doświadczenie również w pracy z jego starszymi siostrami. Zaufali jej również rodzice rodzeństwa w wieku 1,5 i 2,5 roku. Jako studentka uczelni pedagogicznej, odbyła wiele praktyk w specjalistycznych placówkach dla dzieci w różnym wieku: świetlice, szkoły, ośrodki opiekuńczo – wychowawcze. W okresach wakacyjnych pracowała jako wychowawca kolonijny. W wolnych chwilach lubi podróżować, słuchać muzyki i oddawać się pasji kulinarnej.
Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od kwietnia 2013.

Pani Edyta
Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP w Warszawie o specjalizacji pedagogika opiekuńczo-wychowawcza z wychowaniem fizycznym i rehabilitacją narządów ruchu, trener ruchu rozwijającego metodą Weroniki Scherborne. Nauczyciel, animator tańca, wychowawca kolonijny, od początku drogi zawodowej ukierunkowana na pracę z najmłodszymi. Pracuje z dziećmi od 2004 roku, początkowo jako opiekunka. Kolejne doświadczenia zdobywała jako wychowawczyni w przedszkolu nr 318 „Zielony Zakątek” i w klubie malucha. Choć jest już dorosłą osobą, to nigdy nie wyrosła ze świata marzeń, baśni, zabawy i radości z niej płynącej oraz poczucia, że jest on niezmierzonym miejscem odkrywania, poznawania, rozwoju, doświadczania siebie i tego co na zewnątrz. Doświadczanie życia z perspektywy dziecka jest dla niej fascynującą przygodą, w której każdy kroczek jest ważny i cieszy. Uwielbia tańczyć:). Taniec kreatywny, który ją fascynuje, jest nie tylko niesłychanie satysfakcjonującą i przyjemną formą spędzania czasu, ale pasją, sposobem na wyrażanie siebie, odczuwaniem kontaktu ze sobą i drugim człowiekiem.
Ponadto w wolnych chwilach słucha muzyki, zgłębia tajniki psychologii i filozofii wschodu.
Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od kwietnia 2013.

Pani Monika
Absolwentka Wszechnicy Świętokrzyskiej o specjalizacji pedagogika opiekuńcza i praca socjalna z doradztwem zawodowym. Doświadczenie zawodowe zdobyła w pracy z dziećmi w takich placówkach, jak: Dom Małego Dziecka, świetlica środowiskowa przy ZHP, Niepubliczne Przedszkole językowe „Leśne Ludki” i klub malucha „Kokoszka”. Przez ostatnie 5 lat, pracując w klubie malucha z maluszkami od 4 miesiąca życia, umocniła się w przekonaniu, że swoją drogę zawodową pragnie poświęcić najmłodszym. Najważniejszy dla niej jest uśmiech maluszka i jego rozwój poprzez zabawę, ćwiczenia i aktywność. Stara się do każdego dziecka podchodzić indywidualne, dając mu ciepło i poczucie bezpieczeństwa. W pracy stawia na odkrywanie świata, budowanie ciepła i przyjaznej atmosfery, tak aby każdy podopieczny czuł się bezpieczny i kochany.
Jest osobą sumienną, spokojną i odpowiedzialną. Prywatnie szczęśliwa mama 7 letniej Weroniki.
Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od sierpnia 2015.