Kadra

Właściciel Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli “Zaczarowane Motylki”

Agnieszka Pyszka

Absolwentka filologii rosyjskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dwóch fakultetów studiów podyplomowych „Zarządzanie rozwojem firmy na rynku UE” i „Zarządzanie kompetencjami” Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie biznesowe zdobyła dzięki długoletniej współpracy z firmą konsultingowo-doradczą DGA S.A., w której była odpowiedzialna za zarządzanie projektami szkoleniowo-doradczymi, współpracy ze szkołą językową Centrum Europy, w której odpowiadała za monitorowanie procesu nauczania, wdrażanie działań metodycznych, organizację pracy zespołu metodycznego i badania jakościowe. Od 2013 roku prowadzi niepubliczne żłobki i przedszkola pod marką „Zaczarowane motylki”, zarządza projektami szkoleniowo-doradczymi, zajmuje się kompleksową ewaluacją i współpracuje z firmami szkoleniowymi w zakresie prowadzenia szkoleń z planowania projektów i myślenia strategicznego.
Jest osobą odpowiedzialną i otwartą, ceni sobie szczerość, bezpośredniość w budowaniu relacji i jasne zasady współpracy. Prywatnie szczęśliwa mama Nataszy :-), która była inspiracją do stworzenia niebanalnej placówki z pomysłem na pracę z maluszkami i ciepłą atmosferą.

Zespół Niepublicznych żłobków “Zaczarowane Motylki”

Nasz zespół składa się z utalentowanych i kreatywnych nauczycieli i pielęgniarki, dla których praca z dziećmi jest nie tylko zawodowym celem, ale również pasją. Wszystkie osoby zatrudnione w „Zaczarowanych Motylkach” posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, medyczne, bądź artystyczne a swoją wiedzę i umiejętności zawodowe rozwijają podczas kursów i szkoleń z nowoczesnych metod pracy z dziećmi. W naszym zespole współpracujemy z osobami, które do nowych wyzwań podchodzą z entuzjazmem, a dzieci traktują z szacunkiem, uważnością i empatią.W naszej kadrze znajdują się osoby z kompetencjami logopedy, terapeuty SI czy psychologa, co pozwala nam szybko reagować na ewentualne problemy i wspomagać dzieci w rozwoju.Kadrę Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli “Zaczarowane Motylki” tworzą osoby z pozytywną energią i po prostu – lubiące dzieci!

Koordynator żłobka przy ul. Jana Kazimierza 15/1

Pani Angelika

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, obecnie kontynuuje studia na drugim stopniu w zakresie terapii pedagogicznej. Pracę z dziećmi rozpoczęła w 2016 roku od praktyk w Niepublicznym Żłobku “Zaczarowane Motylki”. W pracy cechuje się indywidualnym podejściem do dziecka, dbając jednocześnie o komfort i bezpieczeństwo grupy.
Odpowiada za koordynację i wdrażanie autorskiego programu żłobka, jak również prowadzenie zajęć plastycznych. W pracy ceni sobie profesjonalizm, odpowiedzialność i współpracę.
Lubi podróżować  i aktywnie spędzać czas.
Współpracuje z Zaczarowanymi Motylkami od 2016 r.

Koordynator żłobka przy ul. Radziwie 3/7

Pani Aneta 

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej i. M. Grzegorzewskiej w Warszawie o specjalizacjach: resocjalizacyjnej, opiekuńczo-socjalnej i kryminologicznej. Dyplomowany logopeda i trener Integracji Sensorycznej I i II stopnia. Jako studentka uczelni pedagogicznej, zdobyła wszechstronne doświadczenie pedagogiczne, odbywając wiele praktyk w specjalistycznych placówkach dla dzieci w różnym wieku: świetlice, szkoły, ośrodki opiekuńczo – wychowawcze. W wolnych chwilach lubi podróżować, słuchać muzyki i oddawać się pasji kulinarnej. Odpowiada za koordynację i wdrażanie autorskiego programu żłobka. Prywatnie szczęśliwa Mama Tadka.
Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od kwietnia 2013 roku.