Kadra

Właściciel Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli “Zaczarowane Motylki”

Agnieszka Pyszka

Absolwentka filologii rosyjskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz dwóch fakultetów studiów podyplomowych „Zarządzanie rozwojem firmy na rynku UE” i „Zarządzanie kompetencjami” Uniwersytetu Warszawskiego. Doświadczenie biznesowe zdobyła dzięki długoletniej współpracy z firmą konsultingowo-doradczą DGA S.A., w której była odpowiedzialna za zarządzanie projektami szkoleniowo-doradczymi, współpracy ze szkołą językową Centrum Europy, w której odpowiadała za monitorowanie procesu nauczania, wdrażanie działań metodycznych, organizację pracy zespołu metodycznego i badania jakościowe. Od 2013 roku prowadzi niepubliczne żłobki i przedszkola pod marką „Zaczarowane motylki”, zarządza projektami szkoleniowo-doradczymi, zajmuje się kompleksową ewaluacją i współpracuje z firmami szkoleniowymi w zakresie prowadzenia szkoleń z planowania projektów i myślenia strategicznego.
Jest osobą odpowiedzialną i otwartą, ceni sobie szczerość, bezpośredniość w budowaniu relacji i jasne zasady współpracy. Prywatnie szczęśliwa mama Nataszy :-), która była inspiracją do stworzenia niebanalnej placówki z pomysłem na pracę z maluszkami i ciepłą atmosferą.

Zespół Niepublicznych Przedszkoli “Zaczarowane Motylki”

Nasz zespół składa się z utalentowanych i kreatywnych nauczycieli i pielęgniarki, dla których praca z dziećmi jest nie tylko zawodowym celem, ale również pasją. Wszystkie osoby zatrudnione w „Zaczarowanych Motylkach” posiadają wyższe wykształcenie pedagogiczne, medyczne, bądź artystyczne a swoją wiedzę i umiejętności zawodowe rozwijają podczas kursów i szkoleń z nowoczesnych metod pracy z dziećmi. W naszym zespole współpracujemy z osobami, które do nowych wyzwań podchodzą z entuzjazmem, a dzieci traktują z szacunkiem, uważnością i empatią.W naszej kadrze znajdują się osoby z kompetencjami logopedy, terapeuty SI czy psychologa, co pozwala nam szybko reagować na ewentualne problemy i wspomagać dzieci w rozwoju.Kadrę Niepublicznych Żłobków i Przedszkoli “Zaczarowane Motylki” tworzą osoby z pozytywną energią i po prostu – lubiące dzieci!

Koordynator przedszkola przy ul. Jana Kazimierza 15/1

Pani Małgorzata

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej TWP o specjalizacji: Wczesnoszkolna edukacja zintegrowana z pedagogiką przedszkolną i logopedią. Pracę z dziećmi rozpoczęła w 2004 roku i kontynuuje ją w stopniu nauczyciela kontraktowego. Ukończyła kurs glottodydaktyki przedszkolnej i nauczania zintegrowanego oraz kurs kwalifikacyjny dla oświatowej kadry kierowniczej w zakresie organizacji i zarządzania oświatą. Ponadto, wyróżnia ją znajomość znaków Makatonu, stosowanych w terapii osób z trudnościami w porozumiewaniu się. Jej zdaniem najważniejsze w pracy z dziećmi jest dostrzeganie indywidualnych cech dziecka i szanowanie jego potrzeb. Praca z dziećmi daje jej wiele radości i nie zamieniłaby jej na żadną inną.
Prywatnie mama dwóch chłopców: Julka, który jako pierwszy trafił do „Zaczarowanych motylków” i poznał magię tego miejsca i Franka.
Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od stycznia 2014.

Koordynator przedszkola przy ul. Jana Kazimierza 13/2

Pani Urszula

Absolwentka Uniwersytetu w Białymstoku na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. W 2015 rozpoczęła podyplomowe studia kwalifikacyjne w zakresie przygotowania pedagogicznego oraz edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. Od 2012 pracuje w przedszkolach, pełniła funkcję opiekuna-kierownika w żłobku “Magiczna Kraina”. Uwielbia prowadzić zajęcia ruchowe i ogólnorozwojowe. Fascynuje ją metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Lubi słuchać muzyki, zaraża pozytywną energią i uśmiechem swoich podopiecznych. Współpracuje z „Zaczarowanymi Motylkami” od października 2015.